Autochladničky EZetil
"... pro volný čas i profesionální užití"
Business picture

EZetil - značkové příslušenství

Kompletní katalog a ceník produktů Ezetil naleznete ZDE.  SilverStar izolační obal | plná velikost obrázku
  SilverStar izolační obal | plná velikost obrázku

SilverStar izolační obal

Izolační obal do běžné skládací přepravky 32L. Zaručuje, že potraviny zůstanou vychlazené z obchodu až domů. Oboustranná stříbrná folie a bublinková patentovaná izolace bezpečná pro potraviny. Uzavírání na zip, snadno skladná (tloušťka složeného obalu je ca 3cm), takže nikdy nezabere mnoho místa. Součástí výrobku není skládací přepravka.

Vnější rozměr ca (d/š/v mm): 440 / 325 / 240
Hmotnost: 0,2 kg  Chladící taška KC professional 18 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Professional 18

Stylová chladící taška s elegantním designem o objemu 18 litrů. Extra silná a pružná pěnová izolace společně se speciální neprodyšnou teploodrazivou folií EVA zaručují, že vaše potraviny vydrží dlouhou dobu vychlazené. Taška má nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh a několik praktických vnějších kapsiček. Dvě z nich jsou tepelně izolované, vzadu vnější kapsa na časopisy. Ve víku je praktický otvor pro rychlejší přístup k obsahu tašky bez nutnosti rozepínat zip. Taška pojme 2L PET lahve nastojato, objem ca odpovídá 30x 0,33l plechovkám.
Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny.

Vnější rozměr ca (d/š/v mm): 340 / 240 / 340
Hmotnost: 0,65 kg  Chladící taška KC professional table ware | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Professional Piknik 2 osoby

Stylová chladící taška ve formě batohu s elegantním designem o objemu 10litrů včetně příslušenství na piknik pro 2 osoby, které obsahuje 2 plastové talíře, 2 plastové hrnečky, příbory (2x lžíce, 2x vidlička, 2x nůž, 1x nůž pilkový na bagety příbory jsou nerezové, rukojeti plastové), 1x prkénko plastové, 2x plátěné ubrousky, pepřenka a slánka. Silná (1cm) a pružná pěnová izolace spolu se speciální neprodyšnou teploodrazivou folií, zaručují, že potraviny zůstanou dlouho chladné (teplé). Taška má nastavitelné ramenní popruhy.

Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny.
Vnější rozměry včetně kapes cca (d/š/v mm): 280 / 250 / 450
Do tašky lze umístit ca 20 x 0,33L plechovek a lahve až do výšky 35cm  Chladící taška KC professional table ware | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Professional Piknik

Stylová chladící taška s elegantním designem o objemu 34 litrů včetně příslušenství na piknik pro 4 osoby, které obsahuje 4 plastové talíře, 4 plastové skleničky, příbory (4x lžíce, 4x vidlička, 4x nůž, příbory jsou nerezové, rukojeti plastové), 1x prkénko plastové, 1x vývrtka s otvírákem a 4x plátěné ubrousky.

Silná a pružná pěnová izolace spolu se speciální neprodyšnou teploodrazivou folií EVA, zaručují, že potraviny zůstanou dlouho chladné (teplé). Taška má nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh a několik praktických vnějších kapsiček. vzadu vnější kapsa na časopisy. Ve víku je praktický otvor pro rychlejší přístup k obsahu tašky bez nutnosti rozepínat zip.Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny.

Vnější rozměry ca (d/š/v mm): 520 / 320 / 290
Hmotnost: 2,06 kg (včetně přislušenství)
Do tašky lze umístit ca 36 x 0,33L plechovek.  Chladící obal na 1,5l lahve KC professional bottle cooler 1,5 | plná velikost obrázku

Chladící obal na 1,5l lahve KC Professional

Stylová chladící taška s elegantním designem určená na uložení 1,5L a 2L PET lahví. Silná a pružná pěnová izolace se stříbrnou reflexní folií ve víku, zbytek tašky je uvnitř obšit speciální neprodyšnou teploodrazivou folií EVA. Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny.

Rozměry vnější: průměr 120mm, výška 350mm

Hmotnost: 140 gramů
Rozměry vnitřní cca: průměr 100mm, výška 340mm  Chladící taška KC extreme 16 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Extreme 16

VVysoce kvalitní skládací chladící taška o objemu 16 litrů vyrobena z robustního materiálu s extra silnou 1cm pěnovou izolací. Bezešvá vnitřní teploodrazivá Ezetil Extreme F69 folie, která je navíc vodotěsná, pomáhá uchovat potraviny dlouho chladné. Taška má nastavitelný nylonový ramení popruh a tři vnější kapsy. Uvnitř je pevnější odnímatelná podlážka, kterou lze využít jako přepážku.

Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny se stříbřitým efektem.

Rozměry vnější d/š/v mm: 300/240/270
Hmotnost: 0,62kg
Další dostupné barevné varianty: zelená , oranžová, červená  Chladící taška KC extreme 28 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Extreme 28

Vysoce kvalitní skládací chladící taška o objemu 28 litrů vyrobena z robustního materiálu s extra silnou 1cm tlustou pěnovou izolací. Bezešvá vnitřní teploodrazivá F69 folie, která je navíc vodotěsná, pomáhá uchovat potraviny dlouho chladné. Uvnitř je zpevněná odnímatelná podlážka, kterou lze použít i jako přepážku. Taška má nastavitelný a odnímatelný nylonový ramení popruh a rukojeti spojitelné suchým zipem a má tři vnější kapsy.
Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny se stříbřitým efektem.

Vnější rozměry cca (d/š/v mm): 340/ 280/ 320.
Hmotnost: 0,9kg
Objem tašky odpovídá ca 48x0,33L plechovkám, dovnitř lze s omezením umístit 2L lahve nastojato (díky flexibilitě tašky).
Barvy použité na tašce: světle zelená, šedosříbrná, černá

Další dostupné barevné varianty: modrá , oranžová, červená  Chladící taška KC Holiday 5 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Holiday 5

Praktická chladící taška Ezetil KC Holiday 5 o objemu 5 litrů. Kvalitní izolace z mikrovláken uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. Chladící taška Ezetil KC Holiday 5 má nastavitelný ramení popruh, uzavírání na zip, vnitřní speciální stříbrná folie.

Barevné provedení: modrá + světle zelená
Rozměry cca (d x š x v): 170 mm / 140 mm / 210 mm, taška pojme 8 x 0,33l plechovek a lahve až do výšky 20,5cm.

Další dostupné barevné varianty: purpurová , oranžová
  Chladící taška KC Holiday 14 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Holiday 14

Praktická chladící taška Ezetil KC Holiday 14 o objemu ca14 litrů. Izolace z mikrovláken uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. Chladící taška Holiday 14 má nastavitelný ramení popruh, uzavírání na zip, vnitřní speciální stříbrná folie.

Barevné provedení: modrá se světle zelenou.
Rozměry cca (d x š x v): 250 mm / 150 mm / 330 mm.
Taška pojme 20 x 0,33L plechovek a PET lahve do výšky ca 31,5cm

Další dostupné barevné varianty: purpurová , oranžová
  Chladící taška KC Holiday 26 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Holiday 26

Praktická chladící taška Ezetil KC Holiday 26 o objemu 26 litrů. Kvalitní izolace z mikrovláken uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. Chladící taška Ezetil KC Holiday 26 má uzavírání na zip, nastavitelný ramení popruh, vnitřní speciální stříbrná folie.

Barevné provedení: modrá se světle zelenou
Rozměry cca (d x š x v): 350 mm / 220 mm / 300-400 mm. Taška pojme 50 x 0,33L plechovek a lahve až 38,5cm vysoké

Další dostupné barevné varianty: purpurová , oranžová
  Chladící taška KC Fashion 20 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Fashion 20

Chladící taška Ezetil KC Fashion 20 o objemu 20 litrů z nové kolekce chladících tašek pro rok 2011. Velmi elegantní provedení a design. Tato chladící taška má kvalitní 1cm tlustou pěnovou izolaci, která udrží obsah po mnoho hodin vychlazený nebo ohřátý. Taška je uzavítatelná na zip, má nastavitelný ramení popruh a uši na nošení. Použité materiály jsou schváleny pro styk s potravinama.

Barvy použité na tašce: fialová, růžová, bílá
Rozměry cca (d/š/v/) cm : 43 / 16 / 30.

Další dostupné barevné varianty: modrohnědá
  Chladící taška KC Fashion 30 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Fashion 30

Chladící taška Ezetil KC Fashion 30 o objemu 30 litrů z nové kolekce chladících tašek pro rok 2011. Elegantní provedení a design. Tato taška má velmi kvalitní 1cm tlustou pěnovou izolaci, která udrží obsah monoho hodin vychlazený nebo ohřátý. Taška je uzavítatelná na zip, má nastavitelný ramení popruh a uši na nošení. Použité materiály jsou schváleny pro styk s potravinama.

Barvy použité na tašce: dva odstíny světlemodré, bílá, hnědá Rozměry cca (d/š/v/) cm : 46 / 18 / 35.

Další dostupné barevné varianty: fialová
  Chladící taška KC Lifestyle 16 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Lifestyle 16

Praktická a velmi elegantní chladící taška Ezetil KC Lifestyle 16 o objemu 16litrů. Nová kolekce chladících tašek Ezetil pro rok 2011. Tato taška má velmi kvalitní 1cm tlustou pěnovou izolaci, která udrží obsah velmi dlouho vychlazený nebo ohřátý. Taška je uzavítatelná na zip a má po straně jednu kapsu také uzavíratelnou zipem. Použité materiály jsou schváleny pro styk s potravinama.

Barvy použité na tašce: Tmavě modrá, světle modrá, bílá. Rozměry cca (d/š/v/) cm : 45 / 16 / 30.

Další dostupné barevné varianty: oranžová
  Chladící taška KC Lifestyle 25 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Lifestyle 25

Praktická a velmi elegantní chladící taška Ezetil KC Lifestyle 25 o objemu 25 litrů. Nová kolekce chladících tašek Ezetil pro rok 2011. Tato taška má velmi kvalitní 1cm tlustou pěnovou izolaci, která udrží obsah velmi dlouho vychlazený nebo ohřátý. Taška je uzavítatelná na zip a má po straně jednu kapsu také uzavíratelnou zipem. Použité materiály jsou schváleny pro styk s potravinama.

Barvy použité na tašce: Vínová, oranžová-světleoranžová, bílá Rozměry cca (d/š/v/) cm : 50 / 17 / 35.

Další dostupné barevné varianty: oranžová