+420 733 123 863

(Po - Pá: 7:30 - 17:30)

Dětské boby AlpenBambino modré

Boby AlpenBambino modré pro nejmenší dětičky. Široká základna pro perfektní stabilitu, při tahání se nezvedají, mají vysoké bočnice a bezpečnostní pás s protiskluzovou podložkou, aby dítě nevyjíždělo. TÜV, CE.

Naše cena:

368 Kč (s DPH)
304 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:bambino-blue
Dostupnost: ihned k odeslání

Bezpečná zimní zábava! Tak by se daly jednoduše popsat tyto unikátní boby pro nejmenší děti, bezpečí Vaší ratolesti byla při vývoji věnována extrémní péče. Boby mají vysoké bočnice a opěrku zad - dokonalé sezení a podpora. Boby mají polstrovaný sedák - dítě nepodjíží bezpečnostní pás. Široká základna (55 cm) vylučuje možnost neúmyslného převržení. Navíc dítě sedí tak, že se boby při tahání vepředu nezvedají. Vyrobeno z HDPE (vysoce hustotní polyethylen) plastu, odolného a pružného i za velmi nízkých teplot. Ideální místo kočárku do zimních středisek (kočárky se boří).

Včetně tažného lana a atraktivních samolepek pro zpestření bobů.

Boby jdou dokonale skládat do sebe, takže pokud máte dvojčata a potřebujete boby dvoje zaberou na výšku jen o cca 2cm více.

Certifikace TÜV, GS, CE.

Naše pokusy údery kladiva a zatížením 70 kg při teplotě -20°C prokázaly, že plast, ze kterého jsou AlpenBambino (ale i ostatní boby AlpenGaudi) vyrobené, ani při takto nízké teplotě nepraská a neláme se, boby se nám nepodařilo poškodit.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Od věku 1 let
Rozměr cm (d/š/v): 69/55/29
Hmotnost: 1,6kg
Nosnost testovaná TUV: 20 kg
Barva: červené boby s potisky

Objednací číslo: bambino-blue
Výrobce: Dětské boby AlpenGaudi | Vše od AlpenGaudi
Kategorie: Dětské boby
Dostupnost: ihned k odeslání